Docinanie płytek i inne usługi z zakresu glazurnictwa

Poszukują Państwo firmy, która byłaby w stanie wykonać najwyższej jakości usługi glazurnicze w miejscowości Żmigród? Zależy Państwu na kimś, kto wykorzystując nowoczesne technologie, oferuje cięcie kafli pod specjalne zamówienia klientów? Jeśli tak, to jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego z Państwa. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniamy profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług, a ponadto atrakcyjne ceny na rynku i oczywiście pełne zadowolenie naszych odbiorców.

Tworząc naszą firmę, chcieliśmy od samego początku pokazać, iż liczy się dla nas jakość i to właśnie jest dla nas numerem jeden. Inwestując w nowoczesny park maszynowy, oferujemy cięcie płytek ceramicznych i pełną ich obróbkę, pod specjalne zamówienia klientów. Świadczymy nasze usługi przede wszystkim dla firm wykończeniowych w ramach owocnej z nami współpracy, ale nie zamykamy się także i na klientów indywidualnych, pracujących jako fachowcy przy pracach wykończeniowych. Co możemy zaoferować? Wachlarz obejmuje przede wszystkim szlifowanie płytek, cięcie strumieniem wody, jak również i obróbkę materiału do stworzenia cokołów, szlifowania płytek i tworzenia różnego rodzaju otworów, wgłębień i specyficznych wycięć.

Czym jest szlifowanie płytek?

Wykończenie płytkami wanny lub geberitu, ściana z narożnikiem czy cokoły z płytek – to wszystko wymaga odpowiedniego przygotowania materiału, aby móc z jednej strony takie płytki zabezpieczyć przed wykruszeniem i pęknięciem, z drugiej zaś strony, zapewnić estetykę, która wiadomo, odgrywa wartość nadrzędną. Świadcząc dla Państwa szlifowanie płytek, oferujemy profesjonalne działania, które dostosowane są do danego rodzaju materiału, tak, aby ich nie uszkodzić, ale uzyskać pożądane efekty.

Jak wygląda cięcie strumieniem wody?

Wśród dostępnych rozwiązań, jakim jest cięcie płytek ceramicznych oraz docinanie płytek, nasza oferta obejmuje niezwykle nowoczesną i innowacyjną technologię, jaką jest cięcie strumieniem wody. Inaczej jest to obróbka strumieniowo – ścierna lub obróbka hydro – abrazyjna. Działanie maszyny opiera się na bardzo wysokim ciśnieniu, które przecina materiał w taki sposób, jakie chce klient. Mając takie maszyny, jesteśmy w stanie postawić na szybkość działania i precyzję w najmniejszym detalu i szczególe.

Profesjonalne wykończenia dla płytek

Pięknie prezentujące się cokoły z płytek, to niewątpliwie doskonałe rozwiązania, które sprawdzają się jako listwy przypodłogowe. Z jednej strony maskują więc one połączenie podłogi ze ścianą, z drugiej mają one za zadanie zakryć szczelinę dylatacyjną, z trzeciej odpowiednio zabezpieczyć ściany przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Co więcej, w nich można ukryć także wszelkie kable i przewody, a do tego w sposób wręcz perfekcyjny wykończyć całość podłogi. My oferując szlifowanie płytek, potrafimy stworzyć cokoły o różnych kształtach, tak, aby idealnie mogły one wkomponować się w dane wnętrze.

Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy, wierząc głęboko w to, że uda nam się wykonać w sposób profesjonalny wszelkie usługi glazurnicze w miejscowości Żmigród, tak, aby stworzyć dla Państwa perfekcyjnie przygotowany materiał pod wykończenie danej przestrzeni.

Formularz wyceny

    Pola oznaczone * są wymagane