Cięcie strumieniem wody – czyli jak przygotować płytki do układania

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się uznaniem i bardzo dobrą opinią, właśnie teraz wychodzi ze swoją ofertą również i do Państwa. Jesteśmy działalnością, która oferuje najwyższej jakości usługi glazurnicze w Trzebnicy, przygotowując zlecenie idealnie do ułożenia w określonych przestrzeniach. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, ale również naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować każde, najbardziej nawet wymagające zlecenie. To, co nas wyróżnia spośród innych marek, to nowoczesna technologia pracy, obejmująca cięcie strumieniem wody. Czym taki proces jest? Co dzięki niemu można uzyskać? I co istotne, czy takie cięcie płytek ceramicznych jest w stanie sprostać potrzebom odbiorców?

Czym jest cięcie płytek wodą?

To technologia określana inaczej jako waterjet, będąca procesem, w którym główną rolę odgrywają maszyny CNC – Computerized Numerical Control. Ich zadaniem jest przecięcie danego materiału zgodnie z wymaganiami klienta. Co więcej, metoda ta, to nie tylko samo cięcie, ale również docinanie płytek i wycinanie w nich konkretnych kształtów. W działaniach tych kluczowe znaczenie odgrywa strumień wody pod wysokim ciśnieniem, a także ścierniwo. Odpowiednie nakierowania strumienia wody na materiał, pozwala przeciąć lub wyciąć go z niezwykle dużą prędkością.

Profesjonalne przygotowanie płytek ceramicznych

Wachlarz ofertowy naszej firmy jest niezwykle bogaty i różnorodny, pozwalając nam kompleksowo wykonać nasze prace. Oprócz cięcia płytek ceramicznych w Trzebnicy, oferujemy także odpowiednie ich dostosowanie pod konkretne zamówienie. Cóż więc możemy zagwarantować? Między innymi szlifowanie płytek, a także i cokoły z płytek, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla listew przypodłogowych. Wierzymy głęboko w to, że nasze działania pozwolą Państwu mieć w pełni już gotowy materiał do położenia czy to na podłogę czy też na ścianę. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli firm, którzy zajmują się profesjonalnym układaniem płytek, ale także i dla klientów prywatnych, którzy chcą taką pracę wykonać samodzielnie, jednak obawa przed dokładnym docinaniem płytek czy szlifowaniem płytek jest zbyt duża. Mamy nadzieję, że my będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom odbiorców, realizując każde, najbardziej nawet nietypowe zlecenie. Jesteśmy terminowi i słowni, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wykonujemy najbardziej nawet wymagające prace, a ponadto nasza oferta dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Czy można chcieć czegoś więcej? My jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu.

Dlaczego warto postawić na cięcie strumieniem wody? Taka bowiem technologia cięcia kafli zapewnia maksymalną precyzję i dokładność, w której nie ma mowy o jakiejkolwiek granicy błędu. Wszystko tutaj wykonane jest wprost do milimetra. Takie docinanie płytek daje także możliwość dużej powtarzalności, co zwiększa szybkość pracy, jak również i jej komfort. Jeśli więc potrzebują Państwo firmy, która zrealizuje odpowiednio zamówienie związane z usługami glazurniczymi w Trzebnicy, jesteśmy w pełni do Państwa usług.

Formularz wyceny

    Pola oznaczone * są wymagane