Jak w profesjonalny sposób ciąć płytki ceramiczne?

Nie ma wątpliwości, iż cięcie płytek ceramicznych nie wydaje się być zbyt skomplikowaną czynnością, jeśli posiada się do tego stosowny sprzęt. Cały jednak szkopuł tkwi w tym, aby był to sprzęt z najwyższej półki, który jest w stanie poradzić sobie z absolutnie każdym cięciem kafli. Firmy wykończeniowe nie zawsze dysponują najlepszym parkiem maszynowym, stąd też zlecają cięcie stosownym firmom, takim właśnie, jak my. Jesteśmy pionierem, jeśli w grę wchodzą usługi glazurnicze w Brzegu Dolnym. Realizujemy różnorodne zlecenia i wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia, jeśli chodzi o cięcie płytek ceramicznych. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania. Jeśli są one trudne, wymagają większego nakładu pracy, jednak nasze maszyny są w stanie poradzić sobie absolutnie ze wszystkim.

Park maszynowy to podstawa

To, co na pewno wyróżnia nas na rynku, to park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać wszelkie zlecenia. Jeśli chodzi o docinanie płytek czy tworzenie w nich różnorodnych otworów i wycięć, niezbędną rolę odgrywają właśnie wszelkie maszyny i urządzenia. Niezastąpiony jest nóż szklarski, szczypce glazurnicze czy piła kabłąkowa. Ważną rolę odgrywa przecinarka, pilnik wolframowy czy też szlifierka kątowa, obowiązkowo z diamentową tarczą. Istotne znaczenie mają także duże maszyny, które sprawdzają się idealnie przy cięciu płytek wielkoformatowych. My oferujemy coś więcej. Główną z naszych usług jest cięcie strumieniem wody, które działając pod bardzo dużym ciśnieniem, jest w stanie precyzyjnie ciąć kafle i robić różnorodne otwory, bez uszkodzenia płytek. I co istotne, wszystko można zrobić w bardzo szybkim czasie, dlatego też jesteśmy w stanie w 100% dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych najbardziej nawet wymagających klientów.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby móc zapewnić naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązania. W naszym wachlarzu ofertowym oprócz klasycznego cięcia i docinania, posiadamy także usługę, jaką jest szlifowanie płytek w Brzegu Dolnym. To właśnie tutaj jesteśmy w stanie tak przygotować materiał, aby móc w idealny sposób wykończyć narożniki, tak, aby z jednej strony odpowiednio je zabezpieczyć przed zniszczeniem, z drugiej z kolei, aby stworzyć ciekawy efekt estetyczny, na jakim na pewno każdemu zależy. Tworzymy takie rozwiązania na przykład na schodach, ale i są one niezbędne, jeśli chodzi o cokoły z płytek, które wykonujemy w sposób wręcz perfekcyjny.

Cięcie płytek ceramicznych w Brzegu Dolnym to usługa, która z całą pewnością pozwoli Państwu uzyskać precyzyjnie przygotowany materiał, jaki dalej będzie można wykorzystać już bezpośrednio na danej przestrzeni, pod którą będzie on zrobiony. Mamy nadzieję, iż oferowane przez nas cięcie płytekszlifowanie płytek czy wykonywanie cokołów z płytek, okaże się być doskonałym wyborem absolutnie dla wszystkich odbiorców naszych usług.

Formularz wyceny

    Pola oznaczone * są wymagane